Yenimahalle Nakliyat

Yenimahalle Nakliyat

Ankaranın yenimahalle ilçesinde özel bir taşınma hizmeti sunan firmamız sizler için açılmıştır. Yenimahalle nakliyat olarak yenimahalle mühitinde oturan kişilere özel bir taşınma hizmeti vermekteyiz sizde taşınmak için bizimle iletişime geçiniz. Firmamız olan renova yenimahale nakliyatilk önce siz aradığınızda eşyanızı görmek için bir uzmaniz gönderir. Expertizimiz eşyalarınız için bir fiyat tarifesi oluşturur. Aynı zamanda eşyalarınız için gereken ambalaj malzemelerini de belirler. Taşınma günü öncesinden bir gün önce haber veriyoruz. Taşınma günü geldiğinde firmamız sabah kapınıza gelir öncelik eşyalarınızın paketlemesini yapar. Firmamıza bağlı olan marangozumuz mobilyanızın demontesini yapar. Demonte edilen bu eşyalar uzman ekibimiz ile paketlenir. Eşyalar ambalaj ve demonte işlem bittikten sonra sıra iletmeye gelir. Eğer asansörlü bir taşıma olacaksa asansör operatörümüz asansörü kurar ve taşınma başlanır. Eger eşyalar düşük bir katta ise sırt ile taşınır. Endişelenmenizi gerektirecek hiç bir durum yoktur. Firmamız olan renova yenimahalle nakliyatUzman ekipler bulunmaktadır. 10 Yılı aşkın hizmet vermiş olmalarıyla kişisellerimize güvenimiz sonsuzdur.

Ankara Nakliyat

Ankara şehirlerinin tamamı sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleştirmekteyiz. Sizde artık taşınmak için farklı farklı firmaları ar iddia bırakınız. Ankara renova nakliyat ile sorunsuz ve güvenilir bir şekilde taşının. Ankara’nın tüm ilçelerine sunduğumuz bu içerikli firmamıza olan ilgisini artırmıştır. 14 Kişilik uzman kadromuz ve 5 tane kamyonumuz ile boyut taşınma sunmak sunmaktayız. Ekiplerimiz her taşıdıkları evden sonra araçların içini yani eşyayı koyduğumuz kasa alanında temizlenmiştir. Bu sayede eşyalarınız evdeki temizliği ile yeni evinize kalitede bırakılmış oluyor. Firmamız ayrıca ambalajlı nakliyathizmetleri ile bütün eşyalarınızın ambalajını ve paketlemesini yapmaktadır. Öncelikle bir koltuk üzerinden anlatalım firmamız ilk önce koltuğa streç film ile sarar kirlenmesini önleme toz kapını aşkı. Ondan sonra kalın naylon patpatlarımız ile tekrardan sarıyoruz. Bu sayede kalın bir şekilde sarılmış olan naylon patpatlar koltuğu en iyi şekilde korumuş olur.

Yenimahalle En İyi Nakliyat Firması

Nakliyat piyasasında onun geçen gün nakliyat firmaları artmakta ve çok ucuz fiyatlara müşterileri kandırıp mağdur olmaktadır. Bu tüm piyasadaki nakliyat firmalarının kötü olduğu anlamı taşımaz. Heleki piyasada Renova Yenimahalle Nakliyat varsa biz kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı ile kaliteli yüzünü güldürmeyi başarmış kurumsal bir nakliyat firmasıyız. Her gün büyümekte ve işimize verdiğimiz değerden bundan kat ve müşteriler taşınacak olan kişiler bize ulaşmaktadır.

Rönova Yenimahalle Nakliyat Çağrı Merkezimiz

İmdat Bozbaş: (0545) 365 12 40

 

    Call Now Button