Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Taşımacılık

 Ankara Şehir Arası Taşımacılık: Renova Evden Eve Nakliyat olarak Ankara çıkışlı olarak tüm şehirlere şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat uzun ve. Şehir içi nakliyata göre daha zor bir iştir. Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken aynı zamanda kendinize bir yol arkadaşı seçmiş olursunuz. Hizmet alacağınız şirketin kapsamı çok önemlidir. Renova Evden Eve Nakliyat olarak 2000 yılından bu yana müşterilerimize yol arkadaşlığı yapıyoruz daha konforlu bir nakliye hizmeti alabilmeniz adına taşınmanın detayını titizlikle planlayarak hiçbir kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz.

Sizlere detaylı bir yol haritası çiziyoruz.

 Renova Evden Eve  Nakliyat  ekibi olarak bizlerle telefonla cevap geçtikten sonra dilerseniz, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertizimiz evinizin veya işyerinizin, taşınacağınız yerin gelip inceler. Bina asansörü ya da merdiven mi taşıma yapılacak yoksa asansörlü sistem mi kurulacağının hangi yöntemin uygulanacağına daha sağlıklı olacağına istişare yoluyla karar verir. Eşyalarınızın miktarına göre ambalajlanan materyallerine ve çalışacak kişisel karar verir. İstenmeyen bir hasar sonucu oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmek için eşyalarınız ücretsiz olarak sigortalanır.

2020 Ankara Şehirler Arası Taşıma Fiyatları

Eksperimiz ziyareti sırasında eşyalarınızın sigorta değerini belirler. Ve eşyalarınızın zarar görmesi sonucu bu değer değerli müşterilerimize ödenir. Ve böylece mağduriyetiniz bir nebze olsa giderilmiş olur. Detayı taşınması için alınacak ayrıntılar ve bir rapora dökülmüş olur. Firmamız kalite ve güvencesiyle taşınma günü hiçbir kötü sürprizle karşılaşmazsınız.

İlden İle Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Taşınma günü geldiğinde saatte ve aramıza kişiselimiz evinize gelir. Öncelikle eşyalarınız paketlenir, montajlama personellerimiz mobilyalarınızı demonte eder ve. Paketler Taşınma için en uygun karar kıldığımız hijyenik ve kaliteli ürünlerimizla eşyalarınız taşınacağınız yere getirilir. Eşyalarınız taşındığınız yerde. İstediğiniz yerlere yerleştirilir, uzman çalışanlarımızca montajlanır, çamaşır makineleriniz tesisat varsa bağlanır ve eviniz sadece özel. Eşyalarınızı yerleştireceğiniz büyüklükte. Teslim edilir taşınma işleminin adımı planlı ve koordine bir örnek hızla halledilir.

Renova Evden Eve Nakliyat olarak 20. Yılımızda hala ilk. Günkü heyecanla değerli değerli müşterilerimize hizmet veriyor olmaktan çok mutluyuz! Eğer siz de müşterimiz olmak, Renova Evden Eve Nakliyat ayrıcalığını yaşamak isterseniz. Bir telefon yeterli olacaktır. Çağrı merkezimiz 7/24 açıktır.  Renova  Ankara Nakliyat Firmasıdır

    Call Now Button