Ambalajlı Taşıma

Ambalajlı Taşıma

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan Eşya Paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir. Renova Evden Eve Nakliyat da müşterilerine sunduğu taşıma hizmetlerini kaliteli ambalajlama çalışmaları ile vermekte, eşyaların zarar görmesine de mani olmaktadır. Eşyalarınız zarar verilmeden düzenli, sağlıklı bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınızın sizler için değerli olduğun farkındayız. Ambalajlama işi sanıldığı kadar kolay değildir .  Profesyonelce sarılıp konulmayan eşyaların kırılma riski sarılmamış kadar fazladır. Ufak eşyaları kutulara özenle streçleyip koymak taşımada çok önemlidir. Karton koli ufak eşyaları taşımakta hem yer kaplama hemde kırılma riskini azaltmakta bizlere yarar sağlamaktadır. Mobilyalarınız strenç bant ve havalı naylon ile sıkıca sarıldığından taşıma işlemleri sırasında hiç bir zarar görmemektedir. Ambalajlamak içerisinde bulunan ürünü korur. Ürün çarpma, ıslanma, zedelenme gibi fiziksel hasarlardan korur.  Kapladığı alanda ekonomik yarar sağlar. Özellikler koli kutu ambalajı yaparken üstlerine içerisinde neyin olduğunun yazılması önem arz etmektedir.

Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Ambalajlı Taşıma : Renova Evden Eve Nakliyat, nakliyat işlemlerine geçmeden önce verdiği ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant,siyah streç, koli bandı, bant, askılı elbise dolabı, karton koli ve havalı naylon,çift katlı naylon gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren taşıma firması, müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir hassasiyetle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya ambalajlamadan önce eğer sökülmesi gereken eşyalar varsa onları da alanında profesyonel bir marangoz eşliğinde yapan firma, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

Ambalajlama ve Paketlemede Dikkatli Hususlar

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bu yüzden deneyimli ce bilen kişilerin eşyayı paketlemesi gerekir ki bu yüzden eşya zarar görmesin. Ambalajlama aşamaları sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik.

Hizmetlermiz hakkında detaylı bilgi için 0 545 365 12 40 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
Ayrıca Sosyal Medya adreslerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

İletişim:
Telefon :  (0545) 365 12 40
İnstagram: https://www.instagram.com/renovanakliyat/
Facebook: https://www.facebook.com/renovanakliyat

    Call Now Button