Ankara Ambalajlı Nakliyat

Ankara Ambalajlı Nakliyat

Evlerini ve işyerlerini taşımak isteyen birçok vatandaşımız en güvenilir, 
eşyalarının sağlam şekilde teslim için nakliye firması aramaktadır. 
Renova Nakliyat  firmamız bu arayışınıza son vermektedir.

Ankara Renova nakliyat ile Ankara içi ve şehirler arası tüm illere güvenle ambalajlı güvenilir şekilde  taşının. Ankara evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirler arası evden eve nakliyat, sigortalı, garantili, sağlam taşımacılık.  Renova nakliat taşıma  işlemine  başlamadan önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant  gibi yardımcı malzemelerle eşyalarınızı düzenli bir şekilde ambalajlayıp, araca taşıma işlemini yapıp tekrardan güven içerisinde eşyalarınızı yeni yerinize sağlam şekilde teslim eder, kurulması gereken eşyalarınızı marangozümüz ile kurar.  Tüm taşıma işlemlerinin her aşaması için tek adres Renova Nakliyat.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Ankara başta olmak üzere evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşımacılığı,  asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinizde Renova Nakliyat titiz paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınarak sizleri mağdur etmemektedir.

Tüm  nakliyat ihtiyacınızda bir telefon kadar yakınınızda olan Renova Nakliyat; sökme, paketleme, ambalajlama, kurma işlemlerinde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Paketleme&Ambalajlama Örneklerimiz

 

RENOVA © Taşımacılık

Bize e-posta veya telefon numaranız ile istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.Çağrı merkezimiz 7/24 açık

Tel: İmdat Bozbaş: (0545) 365 12 40

Mail:  info@renovanakliyat.com

    Call Now Button