Ankara Asansörlü Taşımacılık – Asansör Kiralama

Ankara Asansörlü Taşımacılık – Asansör Kiralama

Ev, ofis taşıma işleminin pratik hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan asansörler, zamandan ve insan gücünden kazandırıyor. Asansör sistemi ile  ağır eşyaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Pratik özellikleriyle güvenli olan asansör kiralama aracımız, yüksek katlardan eşya indirme ve yüksek katlara eşya taşıma işlemini kolaylaştırıyor.

 

Asansör Nasıl Kiralanır?

Kiralama işlemi için bizi aradığınız zaman, eşya indirme bilgilerini eksiksiz vermelisiniz. Kaçıncı kattan eşya indirileceği, ne gibi eşyaların indirileceği ve indirme zamanı gibi bilgiler müşteri hizmetlerimize verilmelidir. İhtiyacınız için en uygun asansörlü araç kolaylıkla kiralanabilmektedir. Asansörün kol uzunluğu, ücreti belirleyen unsurlar içerisinde yer almaktadır.

Bu araçlar, kapalı kamyonun yanına park edilmektedir. Eşya asansörden indirildiğinde  kamyona yüklenmesi daha kolay hale gelir. Asansörümüzün kolları pencere veya balkona doğru uzamaktadır. Ray şeklinde olan ve uzayan bu kollar, duvara emniyetli bir şekilde yaslanır.

Asansör kabininin elektrik teli veya ağaç gibi engellere takılmaması gerekir. Aksi halde eşyalar zarar görebilir. Yükleme işlemlerinde tonaja dikkat edilmelidir. Tonaj üstü ağırlıklar asansöre yüklenmemelidir. Yükleme işleminde emniyet kurallarına dikkat edilmeli, eşyalar güvenli bir şekilde yerleştirilmelidir.

Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü Taşımacılık

 Ev Taşımak Artık Çok Kolay

Yeni nesil asansörlerimiz, ağır eşyaları çok kolay bir şekilde indirerek zamandan ve paradan kazandırmaktadır. Saatler alan ve pahalı iş gücüne ihtiyaç duyan taşıma yöntemleri tarih olmuştur. Zorunlu olmadıkça artık iş gücü fazla kullanılmamaktadır. Her zaman için ilk tercih asansördür. Onlarca işçinin yaptığı işi çok kısa sürede gerçekleştirmektedir.

RENOVA © Taşımacılık 

Bize e-posta veya telefon numaranız ile istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz 7/24 açık

Tel: İmdat Bozbaş: (0545) 365 12 40

Mail:  info@renovanakliyat.com

    Call Now Button