Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Gelişen teknoloji nakliyede de değişimler olmuştur. Asansör alanında modüler asansör kullanımı başladı.Üçüncü kattan sonra asansör gerçekleşmektedir.Sizde güvenlir bir asansör ile taşının olarak gerçekleşmektedir. Eşyalarınız bina içerisine değmeden taşınsın. Asansörlü taşınmak için bizi arayınız ve randevunuzu oluşturalım uzmanımız ekibimiz evinize gelsin.Asansör kurulur mu kurulmaz mı onun kararını ve eşyanızı yürütmeye başlayalım.Renova asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sayesinde siz de artık çok kolay bir şekilde taşınabilirsiniz.

Asansörlü Taşınma Aşamaları

Asansörlü taşınmak için öncelikli firmamıza mail veya telefon yoluyla ulaşırsınız.Firmamız boyut uzmanıiz gönderir ve asansörün kurulacağı yer hakkında. Sizin taşınacağınız günde.Taşınma günü geldiği zman ilk etapta kamyonumuzla birlikte dört eleman ve bir de marangoz gelir.Bütün eşyalarınızı a’dan z’ye sarar ondan sonra marangozumuz mobilyanızın demontajını yapar ve böylelike bütün eşyalar yapılmış olur. Ondan sonra asansörümüz gelir ve asansör operatörü asansörü kurar ve taşıma tahminen 2-3 saat sürer.

Ankara nakliyatimiz asansörlü taşıma sistemiyle son şirket tüm nakliyeciler tarafından oldukça fazla kullanılan sistem özelleştirildi. 21. Kata kadar çıkabilen asansörlü nakliyat sistemimiz ile hiçbir eşyanız zarar görmeden yüksek katlarda bulunan evinizden alınıyor ve personellerimiz tarafından araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Bu sistemi tercih ederek risk olayını çok aşağı çekmiş olursunuz. Bininizin önünde müsait bir boş alan üzerine kurulan modüler asansörünüz kata kadar çıkarılarak eşyalarınızın balkon ve salon camından çekilmesi işlemine denir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Ankara Renova evden eve nakliye şirketi olarak toplamda 5 adet asansörümüz ile Ankara Genelinden gelen nakliye karşılamaya devam etmekteyiz. Firmamızda bulunan tüm asansörlü eşya taşıma aracı son sistem otomatik düzeye sahip yazılıma sahip. Sizlerde kargo taşımacılığı hizmetlerinde sorunsuz nakliye hizmeti almak için özellikle yüksek katlarda oturanimiz asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmeleridir. Daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcisi: İmdat Bozbaş (0545) 365 12 40

Kullandığımız Asansörler

  1. Horyong

2. Woosung

2. Sınıf

    Call Now Button